24Erzincanspor- Kocaelispor Maçı’na Koronavirüs Engeli

  1. Lig Beyaz Gurup 13. hafta mücadelesinde hafta içi Perşembe günü oynanması gereken Kocaeli spor maçı Kocaeli spor da 17 futbolcunun Korona Virüs Covid-19 testlerinin pozitif olması nedeniyle Türkiye Futbol federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelendi. ANAGOLD 24Erzincan spor ile Kocaeli spor arasında oynanacak olan TFF 2. Lig Beyaz Gurup 13. Hafta mücadelesi Kocaelispor’da koronavirüs testleri pozitif olan oyuncuların çokluğu nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Ertelemeyle ilgili olarak konuşan ANAGOLD 24Erzincanspor Sportif Direktörü Erman Kılıç; “Hafta sonu zorlu Çorum spor maçında iyi oynamamıza rağmen 1 puan ile ayrılmıştık. Kocaeli spor maçına testleri pozitif olan 6 oyuncumuzdan yoksun olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hafta arkadaşlarımızdan birçoğunun İzolasyonları sona eriyor. Kupa maçı nedeniyle haftada iki maç oynuyorduk. Oyuncularımızda belirgin bir yorgunluk başlamıştı. İnşallah İzolasyonu tamamlanan oyuncularımızın da takıma katılmaları ile 14. Haftada karşılaşacağımız Afjet Afyon spor mücadelesine hazır olacağız” dedi.

Diğer Haber

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 23 sözleşmeli personel alacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr‘de yer alan duyuruya göre; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar …