6 Temmuz Pazartesi , 2020

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Erzincan Ziyareti

Haber: Eren Varlı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Erzincan’da partisinin teşkilat toplantısına katıldı.  AK Parti Erzincan İl Başkanlığı salonunda gerçekleştirilen toplantı, partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Şireci, ilk günkü aşk ve heyecanla kutlu yolda millete hizmet etmenin onuru ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

AK kadronun bir neferi olmanın kendilerine nasip olduğunu belirten Şireci, “AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar siz değerli dava arkadaşlarımla il günkü heyecan ve aşkla bu yolda millete hizmet etmenin onuru ve gururunu yaşıyorum. AK Kadronun bir hizmetkârı olmak bizlere nasip oldu.  Bu kutlu yolda teşkilatımız bugüne kadar Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere çizdiği vizyonda hiç durmadan yorulmadan gece gündüz demeden en üst kademeden en alt kademeye kadar çalışmıştır. Bugüne kadar elde edilen başarılarda hiç şüphesiz teşkilatlarımızın önemi çok büyüktür.

Teşkilatımızın bütün kademeleri bizler için çok kıymetlidir. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan teşkilatlara büyük önem veriyor. Zaten kendisi de teşkilattan gelmiş bir kişi. Cumhurbaşkanımız teşkilatın önemini 1994 yılındaki belediye başkanlığı seçiminde görmüştür.  Kıymetli üyelerimiz AK Parti’nin gönüldaşları partimiz kurulduğu günden bugüne kadar Türkiye görmediği yatırımı ve hizmeti görmüştür. İnsanlar her bir yatırım için o yatırımı kullandıklarında AK Parti’ye dolayısıyla AK Parti’nin neferleri olan sizlere dua ediyor ve bu hayır duaları da inanın birçok badireden bizleri kurtarıyor.

AK Parti Erzincan İl Teşkilatı olarak gerek merkez ilçede gerekse ilçelerimizde ziyaretlerimizi düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Teşkilatımızda yapılanmanın önemini gerçekten bu yaptığımız ziyaretlerde daha iyi anlıyoruz. Milletimizin her bir ferdini hiçbir ayrım, hiçbir farklılık, hiçbir hesap gütmeksizin bu büyük mücadelede yanımızda olmaya çağırıyoruz. AK Partili olmak demek sadece bir partinin rozetini taşımaktan ibaret değildir. AK Partili olmak demek, bu ülkenin ve milletin asırlar boyu devam eden medeniyet davasının bayraktarlığına talip olmak demektir. Ve dava adamının görevi ancak son nefesini verince biter. Bu süreçte değerli kardeşlerimden teşkilat başkanı, yöneticisi, belediye başkanı, milletvekili gibi unvanlı görevlerin bu büyük yürüyüşle sadece birer hizmet vesilesi, hizmet vasıtası olduğunu unutmamasını istiyorum. Önemli olan hiçbir sıfat sahibi olmadan da bu büyük davanın başarısı için bir nefer gibi çalışabilme erdemini gösterebilmek olduğunu lütfen aklımızdan çıkarmayalım. Cumhurbaşkanımızın ifadeleriyle inşallah bu şekilde davamız kıyamete kadar ayakta kalacaktır.

Bugüne kadar bu davaya nefer olan her arkadaşımız bizler için çok önemlidir. Bu yüzden delege seçimlerimizde bu onlara da yer verildi. İl Başkanlığı olarak haftalık toplantılarımız düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Bu toplantılar teşkilatlarımızda yenilenmenin ve sorunların çözümünün, gelişimin en önemli unsurudur. Birlik ve beraberlik içersinde Rabbim bizlere bu ülkeye uzun yıllar hizmet etmeyi nasip etsin inşallah.  Ben sözlerime son verirken Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun kıymetli yol arkadaşı bizim medarı iftiharımız Sayın Binali Yıldırım’a ve tüm dava arkadaşlarıma sevgi ve saygıyla selamlıyor teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kandemir’in yanı sıra AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililerin katıldığı toplantı basına kapalı devam etti.

Diğer Haber

Erzincan TOKİ Konutları Kura Çekimi Canlı Yayında

Haber: Eren VARLI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Erzincan’da …