13 Haziran Pazar , 2021

EBYÜ Tıp Fakültesi’de Kalite Toplantısı Yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde Kalite Güvencesi Sistemi kapsamında Tıp Fakültesi ile  Kalite toplantısı gerçekleştirildi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde iç paydaşların (akademik personel, idari personel ve öğrenci) görüş ve önerilerinin yer aldığı memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilmesi ve analizi hususunda, kalite koordinatörlüğü tarafından birim bazında Tıp Fakültesi ile  Kalite toplantısı gerçekleştirildi.

Kalite birim elamanı Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız tarafından yapılan sunumda,  Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci ve kalite koordinatörlüğü üyeleri, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecid Kantarcı, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Tıp Fakültesi Öğretim üyeleri ve personelinin yansıra  araştırma görevlileri ve öğrenci temsilcileri yer aldı.

Toplantıda  kalite güvence sistemi ve kalite faaliyetleri  konusunda  bilgilendirilme yapılarak anket sonuçlarından elde edilen geri bildirimler doğrultusunda yapılacak olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü.

Diğer Haber

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklar İliç’te Misafir Edildi

Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sevgi Evlerinde kalan çocuklar İliç ilçesinde misafir edildi. …