Erzincan Barosu’ndan “Kışa Merhaba Gecesi”

Haber: Eren VARLI
Erzincan Baro Başkanlığı tarafından Türkiye’nin en uzun pistine sahip, gece kayak yapabilme imkânı olan Ergan Dağı Kayak Merkezinde “Kışa Merhaba Gecesi” düzenlendi. Yorucu ve stresli geçen günlerin yorgunluğunu atmak adına gerçekleştirilen geceye; konuşan Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk, Yönetim kurulu üyeleri, avukatlar, stajyer avukatlar ile aileleri ve çocuklarla birlikte 200’ü aşkın kişi katıldı. Geceyle ilgili olarak konuşan Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk;  “Meslektaşlarımız için kışa merhaba gecesi düzenledik. Gerçekten güzel bir program olduğuna inanıyorum. Avukatlarımızın aileleriyle birlikte katıldıkları bu birlik, beraberlik ve dayanışma gecelerini rutin hale getirdik.  Mesleğe yeni başlamış avukatlarımızla kıdemli avukatlarımızın kaynaştığı, sıcak sohbetlerin yapıldığı gecemizde, canlı müzik eşliğinde sınırsız içecek ve yemek ikramlarımız oldu.  Ayrıca gün içindeki kayak organizasyonumuz, doğa yürüyüşleri, kartopu ve kızak ile kayma etkinliklerimizde meslektaşlarımızla keyif dolu anlar yaşadık, mutlu olduk.

Güzel bir ortamda sağlanan bu gecemizde yıl boyunca geçen yorucu ve stresli ortamdan meslektaşlarımızı bir süreliğine de olsa uzaklaştırmış olmaktan ayrıca mutluyum. Programımıza yoğun katılım gösteren meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyor, beraberliğimiz ve dayanışmamızın artmasına vesile olacak böyle etkinliklerin devam edeceğini belirtmek istiyorum” dedi.

Geceye katılan Avukatlar ise, “Geleneksel hale getirilen bu gecelere ailelerimiz ile katılarak stresimizi atıyoruz. Çok sık bir araya gelemediğimiz meslektaşlarımız ile daha çok kaynaşıyoruz. Bu güzel geceyi düzenleyen Baro Başkanımız Adem Aktürk ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

Diğer Haber

Final Sınavları Öncesinde Öğrencilere Rektör Morali

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, final sınavları öncesinde okuma salonlarında derslerine …