6 Temmuz Pazartesi , 2020

Erzincan OSB Gelişimini Sürdürüyor

Erzincan Organize Sanayi Bölgesi her geçen gün istihdama ve üretime büyüyerek katkı sunmaya devam ediyor.  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut ve parti teşkilatı Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ettiler.

Erzincan Organize Sanayi Bölgesine, son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın destekleri ile Milletvekillerimiz Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’nin  görüşmeleri sonucunda  yeni tekstil fabrikaları, sera fabrikası, seralar, fiber ve plastik sanayi kuruldu. Mevcut kiremit fabrikası ise geliştiriliyor.

Sera, Tekstil, Fiber Optik, Kiremit alanlarında faaliyet gösteren firmalara gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili olarak konuşan Erzincan Milletvekili Karaman; “İl başkanımız ve teşkilât yönetimindeki arkadaşlarımızla ve OSB Müdürü eşliğinde Erzincan Organize Sanayi Bölgesi ziyaretlerimizde Tekstilin, Fiber Optik Fabrikasının, Sanayinin ve Seracılığın hızla gelişmekte olduğu ilimizde bölgemize hemşehrilerimize sağladığı katkılarını birkez daha müşahade ettik, gururlandık. Emek verenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Firma sahipleri ise ziyaretlerle ilgili olarak her zaman yanlarında olup kendilerine destek veren başta Sayın Binali Yıldırım’a ve Erzincan Milletvekillerine teşekkürlerini ilettiler. İstihdam ve üretim, hizmetlerini artırarak çalışmaya devam edeceklerini söylediler.

Diğer Haber

Erzincan TOKİ Konutları Kura Çekimi Canlı Yayında

Haber: Eren VARLI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Erzincan’da …