6 Temmuz Pazartesi , 2020

Hafızlardan Mehmetçiğe Dua Desteği

Erzincan İl Müftülüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Karaağaç Kur’an Kursu Hafızları Mehmetçiğe dua ederek destek oldu.  “Bahar Kalkanı Harekâtı” münasebetiyle camilerde başlatılan sabah namazı Fetih Suresi okumaları ve akabinde Mehmetçiğin muzafferiyeti için okunan dualara Erzincan’da bu sabah Kızılay camiinde yapılan programa katılan Karaağaç Kur’an Kursu hafız öğrencileri destek verdi.

Bilindiği üzere; mazlumların umudu, zalimlerin korkulu rüyası olan kahraman Mehmetçiğin muzaffer olması, devletimizin bekâsı, milletimizin huzuru için ‘Bahar Kalkanı Harekâtı’ sonuçlanıncaya kadar, bütün camilerde sabah namazı öncesi Fetih Suresi okunup dua yapılması kararlaştırılmıştı.

Buna bağlı olarak; Suriye’ye barış ve huzuru getirmek amacıyla İdlib’de başlatılan Bahar Kalkanı Harekâtı’nın zaferle sonuçlanması için camilerde harekâtı yürüten kahraman Mehmetçik için; “Allah’tan muvaffakiyetler diliyor, Yüce Rabbimizden şanlı ordumuzu, nusretiyle ve kudretiyle her daim muzaffer kılmasını niyaz ediyoruz” duaları semaya yükseliyor.

Erzincan Kızılay camiinde de yapılan dualara cami cemaatiyle birlikte sabah programına katılan hafız öğrenciler yürekten âmin sesleriyle destek verip, dualarının kabulünü Âlemlerin Rabbi olan Allâh’a arz ettiler.

Diğer Haber

Erzincan TOKİ Konutları Kura Çekimi Canlı Yayında

Haber: Eren VARLI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdelediği 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Erzincan’da …