18 Eylül Cuma , 2020

Kurban Bayramını İdrak Etmenin Sevincini Yaşamaktayız

Özsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fikri Özsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Özsoy mesajında; “Cenab-ı Allah’ın lütfu ve keremiyle, Allah’a yakınlaşmayı ifade eden ve bir yardımlaşma ve dayanışma seferberliği mahiyetinde olan Kurban Bayramını idrak etmenin sevincini yaşamaktayız.

Kutsi bir zaman dilimi olan Kurban Bayramı, varlıklılar ile dar gelirliler arasında güzel bir kaynaşmaya vesilen olan bir sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya imkân sağlamaktadır. Bu mübarek bayramda halka halka olan ve bir sevgi yumağına dönüşen muhabbetin hep daim kalmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu vesileyle, kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabul olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizin ve İslam dünyasının Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimizle tebrik ediyorum. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde hayırlı ve huzurlu nice bayramlar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haber

Tekin’den Şampiyon 24Erzincanspor’a Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin, TFF 2. Lig’e yükselen Anagold 24Erzincanspor Kulüp …