3 Ağustos Pazartesi , 2020

Milletvekili Karaman’dan Ankara’da Erzincan Çıkarması

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Şeker Makina Fabrikası, Erzincan DOĞUSAN A.Ş, Çayırlı, Kemah ve Refahiye TOKİ konutlarıyla ilgili sorunları ve eksiklikleri Ankara’da yakından takip ederek çözümlerine ilişkin ziyaretler gerçekleştirdiler.

AK Parti Erzincan Milletvekilli Süleyman Karaman ziyaretlerinde Şeker Makina Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ayhan Tanrıverdi, Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Sayın Celal Sami Tüfekçi, Hidromek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozkurt ve TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut ile görüştüler. Ziyaretlerine ilişkin konuşan AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman; “Şeker Makina Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ayhan Tanrıverdi, Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Sayın Celal Sami Tüfekçi, Hidromek Yönetim Kurulu Başkanı İş adamımız, Hemşehrimiz Sayın Mustafa Bozkurt beyi ziyaret ettik ve Erzincan Şeker Makina Fabrikasında neler yapılabileceğini görüştük.

Gün içinde ayrıca, TOKİ Başkanlığına gittik. TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut, Erzincan DOĞUSAN AŞ nin gelişip kalkınması için neler yapılabileceğini, Çayırlı TOKİ konutlarının yapımının hızlandırılmasını, Kemah TOKİ konutlarının Doğalgaz kullanımına uygunluğu için desteklerini ve Refahiye 3. Etap TOKİ konut yerinin tespiti ve başlanmasını konuştuk, görüştük. Erzincan’ımıza hayırlı olsun. Görüşmelerimizde ev sahiplikleri için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haber

Başkan Tanoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı …