19 Ekim Cumartesi , 2019

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan Erzincan Ziyareti

Haber: Eren Varlı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan’a geldi. Ziyaret programı kapsamında Bakan Selçuk, Milletvekilleri, Hayırseverler, İş İnsanları ve STK Temsilcileriyle kahvaltıda buluştu.

Daha sonra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımlarıyla “Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları” programı kapsamında Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof.Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre Merkezinde bir konferans gerçekleştirildi. Konferans’ın ardından Erzincan Valiliği, AK Parti Erzincan İl Başkanlığı ziyaretleri gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u Valilik ziyareti sırasında şeref defterini imzalayarak Erzincan Valisi Ali Arslantaş’tan kent hakkında bilgi aldı. Bakan Selçuk, Erzincan’ın eğitimde başarılı iller arasında olduğunu söyledi. Bakan Selçuk ziyaretlerinin ardından karayoluyla Erzurum’a hareket etti.

Diğer Haber

Üzümlü’nün Bağlarında “Cimin Üzümü” Bereketi

Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde yetişen “Cimin üzümü”ndeki verim ve kalite yüksekliği üreticilerin yüzünü güldürdü. Kentin tescilli ürünlerinden …