Öğrenci Dostu Can Erzincan

Erzincan Valiliği koordinesinde Erzincan Belediye Başkanlığı, Erzincan Esnaf ve Sanaatkarlar Odaları Birliği, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ve Erzincan Ticaret İl Müdürlüğünün katkılarıyla Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde öğrenim gören üniversite öğrencilerine yönelik “Öğrenci Dostu Can Erzincan” sloganıyla bir kampanya başlatıldı.

Erzincan’da öğrenim gören öğrencilere ekonomik destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında ilimizde faaliyet gösteren işletmelerden kampanyaya destek olanlar, işletmelerinin camlarına asacakları afişler ile öğrenci kartını gösteren üniversite öğrencilerine yüzde 15, 20 ve 25 oranında indirim sağlayacaklar.

Başlatılan kampanyaya destek veren tüm esnaflara ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkürlerini ileten Vali Mehmet Makas, üniversite hayatını Erzincan’da geçirecek olan öğrencileri, ailelerinin birer emaneti olarak görmekte olduklarını belirterek, Erzincan Valiliği olarak şehrimizde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin rahat etmeleri ve mutlu olmaları için çaba vermekte olduklarını ifade etti.

Diğer Haber

Final Sınavları Öncesinde Öğrencilere Rektör Morali

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, final sınavları öncesinde okuma salonlarında derslerine …