3 Ağustos Pazartesi , 2020

Refahiye’de Kamu Yatırımları İncelendi

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Refahiye ilçesinde ilgili kurum müdürleri ile birlikte ilçedeki kamu yatırımlarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlk olarak ilçe merkezinde yapımı devam eden Kocaçay Deresi ve yakın çevresi rekreasyon alanı projesini inceleyerek DSİ Şube Müdürü Hakan Bekar’dan projenin son durumu hakkında bilgi aldı. Ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçede yapımı devam eden gençlik merkezi inşaatında ve Refahiye Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ihalesi yapılan 200 kişilik öğrenci yurdu inşaatında incelemelerde bulunan Vali Mehmet Makas, bu iki proje hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu’dan bilgi aldı.
Makas, Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Refahiye ilçesinde bulunan Vali Mehmet Makas, ilçe merkezinde faaliyetini sürdüren pek çok esnafı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Vali Mehmet Makas,  esnaf ve vatandaşlar ile bir bir görüşerek bir süre sohbet edip, işlerinde kolaylık dileyerek, bereketli ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

 

Diğer Haber

Başkan Tanoğlu’ndan Kurban Bayramı Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı …