17 Şubat Pazartesi , 2020

“Söz Verdiğimiz Gibi Kapılarımızı Açtık”

Özel Haber: Eren Varlı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, seçim sonrası makam odasının kapılarını komple açarak hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye başladı.  Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, makamında ağırladığı misafirlerinin talep ve önerilerini dinliyor. Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında merkez hizmet alanına bağlanan Işıkpınar Mahallesi 25 yıllık Muhtarı Abdurrahman Varlı ve azalarını makamında kabul etti. Ziyarette hayırlı olsun temennisinde bulunan ve Işıkpınar Mahallesinin ihtiyaçlarına değinen Muhtar Abdurrahman Varlı, Işıkpınar halkının imar, doğalgaz, su ve ulaşım yönünde en önemli sorunları yaşadığını belirtti.

Başkan Aksun, Erzincan’ın gözde yerlerinden Işıkpınar’a en kısa zamanda sorunlar için gerekli çalışmaların yapılacağının sözünü vererek ziyaretleri için Muhtar Abdurrahman Varlı ve azalarına teşekkür edip yeni görev döneminin kendisine ve azalarına hayırlı olması temennisinde bulundu.   Başkan Aksun, seçim döneminde söz verdiğimiz gibi herkes bize ulaşılabilir. Belediye vatandaşındır. Söz verdiğimiz gibi kapılarımızı açtık” dedi.

Diğer Haber

Erzincan Belediyesinden Örnek Program

Erzincan Belediyesi tarafından kültürel değerlere sahip çıkmak adına ve farkındalık oluşturmak amaçlı güzel bir etkinliğe …