24 Eylül Perşembe , 2020

Yaz Dönemi Kursları Devam Ediyor

 

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Mustafa Doğan Anadolu Lisesi’nde devam eden 2019-2020 yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek kurslar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Toplantı sonrasında sınıflarda işlenen derslere iştirak ederek öğrencilere, “Öğretmenlerin anlattıkları her konunun, çözdüğü her sorunun ve sizinle ilgili verdiği her ödevi, çalışmanızla ilgili sorumluluklarınızı o kadar yerine getirin ki geç kalmış olmayasınız.

Temennimiz bu pandemi döneminin bir an evvel bitmesidir. Bu nedenle sosyal mesafe kurallarına ve maske kullanımına azami ölçüde dikkat edilmelidir. Okulların açık olduğu dönemleri ganimet bilmelisiniz, saniyesini boşa geçirmemelisiniz. Başarılı olmak için sizlerin gayretli, isteki olması lazım. Öğretmen şerbet olsa boğazınızdan aşağıya aksa dahi sizin vücudunuzda sıkıntı varsa netice hasıl olmaz. Bu nedenle bu zamanları çok iyi değerlendirin, dersleri can kulağıyla dinleyin” dedi.

Diğer Haber

19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e TBMM’nin 19 Eylül 1921 günü mareşallık rütbesi ve gazilik unvanının verilişinin …