2 Ağustos Pazartesi , 2021

Yazar Tuğtağ İle Online Söyleşi Gerçekleştirildi

“Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projesi kapsamında Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak etkinliklere tam hızıyla devam ediyor.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada: “Projemizin diğer ayağı olan Online Yazar Söyleşileri ile ilimizdeki ilkokul , ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizi yazarlarla online platformda bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda yazarımızın önceden özel olarak isme imzalı kitabını öğrencilerimize ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede Yazar Melih TUĞTAĞ ile 08 Haziran 2021 Salı günü saat 19:00’da Yavuz Selim İlkokulu Ve Hayrettinpaşa İlkokulu öğrencileriyle zoom platformu üzerinden ‘Kitaplar ve Onların Serüveni Üzerine’adlı söyleşi ile bir araya gererek keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Söyleşinin açılışını Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri ve ARGE Birimi Şube Müdürü Sayın Hüseyin Erol’un konuşması ile başlamış olup, daha sonra söyleşi ARGE birimi öğretmenlerimizden Kübra Tuğçe Bingöl’ün koordinatörlüğünde devam edildi. Söyleşinin son kısımda da öğrencilerin soruları cevaplandırıldı” ifadelerine yer verildi.

Diğer Haber

Konya Çeltik’te 76 adet dükkan ihaleyle satılacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan bilgiye göre,Çeltik Belediye Başkanlığı, Selçuk Mahallesinde bulunan …