Balcoon Kafe ve Restaurant Hizmete Açıldı

Karaağaç Mahallesi’nde hizmete giren BalcoonKafe ve Restaurant hizmete açıldı. Karaağaç Mahallesi’nde hizmete giren BalcoonKafe ve Restaurant’ın açılış kurdelesini Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, kamu kurum müdürleri ve işletme sahipleri kesti.
İşletme sahiplerine işyerlerinin hayırlı olmasını ve bol kazanç sağlaması temennisinde bulunan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, açılış sonrası işletme sahipleri ve müşterilerle birlikte aynı masayı paylaştı.
Şehirde açılan her yeni tesisin, kentin kalitesini arttırdığına işaret eden, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kafe ve Restaurant’ın nezih ve güzel bir mekân olduğunu kaydetti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’a gelen yerli ve yabancı misafirlerin artık kalite aradıkları bu sebeple her geçen gün kalitenin arttırılması gerektiğini söyleyerek, BalcoonKafe ve Restaurant’ınında bu imkânı sunacağına inandığını belirtti.

Diğer Haber

Erzincan’da aranan 9 kişi yakalandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda, …