9 Ağustos Salı , 2022

Başkan Aksun, çalışma alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, kentte devam eden belediye çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Aksun, Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışma alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Erzincan genelinde tüm birimleri ile çalışmalarına hız katan Erzincan Belediyesi, hizmette aksama yaşanmaması için detaylı bir çalışma başlatarak en hızlı şekilde problemli olan bölgelerin kullanışlı hale getirilmesi için çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen asfalt çalışmaları Tedaş Kavşağı ve Ersevenler Kavşağı yolunda devam ediyor. 1 km uzunluğunda ve 7 m genişliğinde olan yola toplam 1350 ton asfalt döküldü. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Aksun, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Erzincan’da asfaltsız mahalle bırakmayacaklarını belirten Başkan Aksun; “Söz verdiğimiz gibi asfalta ihtiyacı olan hiçbir mahallemizi asfaltsız bırakmamak üzere asfalt döküm işlemlerine devam ediyoruz. Bugünde Tedaş Kavşağı ile Ersevenler Kavşağı arasındaki bozulmuş yolunu asfaltını döküyoruz. Hayırlı kullanımlar diliyorum halkımız için. İnşallah ihtiyaç duyulan her alanda varlığımızı hissettirerek Erzincan Belediyesi olarak üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Halkımızın hizmetindeyiz. Hizmet etmeye devam edeceğiz. İyi ki varsınız.” dedi.

Başkan Aksun ardından Yeni Sanayi Sitesinde yapımına devam edilen yeni iş yerlerinin inşaat alanını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Diğer Haber

Belediye personelinden kan bağışına destek

Erzincan Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışına destek verdi. Erzincan Beleyesi personeli, …