Erzincan PTT Merkez Müdürü Elmas, Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı oldu

Ramazan Elmas2009 yılında PTT Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu Merkez Müdürlüğü imtihanını kazanarak  Erzincan PTT Merkez Müdürlüğüne atandı.  Bu görevi 8 yıldır yapan  Ramazan Elmas Erzurum  PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandıErzincan PTT Merkez Müdürü olarak 2009 yılında göreve başlayan Ramazan Elmas Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı  olarak atandı
Adıyaman’da 1988 yılında posta dağıtıcısı olarak girdiği PTT’de 21 yıl sonra  45 yaşında 12.10.2009  tarihinde  Erzincan’da PTT Merkez Müdürü olarak görev başlayan Elmas, 15.06.2017 tarihinde Erzurum  PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandı. Erzincan’daki görevinden 16.06.2017 tarihinde ayrılması beklenen Elmas. 19.06.2017 tarihinde Erzurum’daki görevine başlaması bekleniyor.   Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olan   Ramazan Elmas ,  Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atanmam  nedeniyle  çok heyecanlıyım. Güzel  Ülkemin Güzel  şehri   Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı olarak  atandığım için gururlu ve sevinçliyim.  Çalışan insanların her zaman başarılı olacağını söyledi.  Malatya’da 1964 yılında dünyaya gelen Ramazan Elmas, ilkokulu , Ortaokulu , liseyi Malatya’da okurken   ve Yüksekokulu ise Eskişehir Anadolu Üniversites.Yüksekokulu ise Eskişehir Anadolu Üniversites Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü’nü hem görev yaptı  hem de okuyarak tamamladı.
Ramazan Elmas 1988 yılında PTT’nin açtığı personel alımı sınavını kazandı. Adıyaman Gerger İlçesi PTT Merkez Müdürlüğü posta dağıtıcısı olarak işe başlayan Ramazan Elmas, uzun süre posta taşıdı. Bu arada girdiği memurluk sınavını kazanınca, dağıtıcılık görevini bırakarak, Adıyaman’ın Çelikhan PTT Merkez Müdürlüğü’ne memur olarak tayin olan Elmas aynı görevi 2 yıl sonra Malatya PTT Başmüdürlüğü Posta İşletme şefi oluncaya kadar sürdürdü. 2004 yılında Malatya Merkez Müdürlüğü’ne amir olarak atanan Ramazan Elmas , 2009 yılında PTT Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu Merkez Müdürlüğü imtihanını kazanarak  Erzincan PTT Merkez Müdürlüğüne atandı.  Bu görevi 8 yıldır yapan  Ramazan Elmas Erzurum  PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atandı. 15.06.2017 tarihinde  PTT A.Ş nin Yönetim Kurulu kararı ile Erzurum  PTT Başmüdür Yardımcısı olarak atanan Elmas,  PTT Genel Müdürlüğü ve PTT Başmüdürlüğü olarak çalışanımızla birlikte 177  yıldır olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” Ne iş yaparsan yap ’eğitimin ve çalışmanın şart’ olduğuna inandım.  Bir çok servisinde görev yaptığım  PTT’de Erzincan’da Merkez Müdürü olarak 2009 tarihinde atanmıştım. Erzincan’da görev yaptığım süre içerisinde hep iyi işler yapmaya çalıştık. Erzincan’da çok güzel günlerimiz oldu.  Erzincan’da Mutlu olarak başladığım Müdürlük görevini ve  mutlu ayrılıyorum. Erzurum’a atandığım için de  mutluyum. Buradaki görevimi de en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğim. Bana güvenip bu görevi layık görenleri mahcup etmemek için  şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonrada çok çalışacağım.” dedi.
Birlik Haber-Sen İl Temsilcisi Mustafa Sevilir, Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı  görevine atanan Ramazan Elmas’a yeni görevinde başarılar dilediğini belirtti.
Erzurum PTT Başmüdür Yardımcısı  görevine atanan Ramazan Elmas.  evli ve bir erkek olmak üzere 4 çocuk babasıdır.Ramazan Elmas’tan boşalan Erzincan PTT Merkez Müdürlüğü görevine   Nihat Işık vekalet edecek…

Diğer Haber

Erzincan 7 proje ile katılacak

Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Erzincan  7 proje ile Erzurum Bölge Yarışmasına katılım hakkı …