Gençlerden Örnek Davranış

Erzincan Gençlik Merkezi üyesi gençler Yaşlılar Haftası münasebetiyle 92 yaşındaki Nazife Demir’i ziyaret etti. Nazife Demir’e karanfil hediye eden gençler yaşlı insanların sadece yaşlılar haftasında değil her zaman hatırlanıp ziyaret edilmesi gerektiğini belirttiler.
Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gençler Yaşlılar Haftası dolayısıyla İnönü Mahallesi’nde tek başına yaşamını sürdüren 92 yaşındaki Nazife Demir’i evinde ziyaret etti. Gençlerin kendisini ziyarete geldiğini duyunca çok heyecanlandığını ve sevindiğini belirten Nazife Demir’e gençler karanfil hediye etti. Gençlerle anılarını paylaşıp sohbet eden Nazife Demir ziyaretlerinden ötürü gençlere teşekkür etti.
Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette gençler “Yaşlılarımızı sadece bu hafta içinde değil her zaman hatırlamalı ,sık sık ziyaret etmeliyiz.Onların hayat tecrübeleri bizler için çok önemli.Kültürümüzde yaşlıya hürmet vardır. Onlara gereken değeri vermek, ve hizmette kusur etmemek en önemli görevlerimiz arasındadır” şeklinde duygularını ifade ettiler.

Diğer Haber

Erzincan’da aranan 9 kişi yakalandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda, …