21 Şubat Çarşamba , 2024

Kerim Özcanlı Dostlarıyla İftarda Buluştu

EM-KE İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve EKEV Denetleme Kurulu Üyesi Kerim Özcanlı, oğlu Mehmet Özcanlı ile birlikte geleneksel hale getirdiği Dayanışma ve Kaynaşma İftarında hemşehrileri ve dostlarıyla bir araya geldi.
Erzincan’ın tanınmış işadamlarından Kerim Özcanlı, dostlarıyla bir araya geldiği iftarda, duygulu anlar yaşadı ve konuşmasında gözyaşlarına hakim olamayarak konuşmasını ağlayarak tamamladı..Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesislerinde hemşehrilerine ve dostlarına verdiği iftarda, misafirleri ile yakından ilgilenen Kerim Özcanlı, oğlu Mehmet Özcanlı ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı ve kapıya kadar uğurladı.
İftara, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, EKEV Başkanı Sadık Ağca, eski ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, EKEV Başkan Yardımcısı Faruk Sezgin ve Yılmaz Çetin, Mütevelli Heyeti Üyeleri İhsan Payalan, Ahmet Turan Akkaya, İlhami Taşpınar, Saim Bahadır ve Kadir Akyalçın, ERGAB Başkanı Sedat Sevim, Başkan Vekili Şener Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Emine Güngör, eski ERSİAD Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen ve çok sayıda davetli katıldı.
İftar programında konuşan EM-KE İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve EKEV Denetleme Kurulu Üyesi Kerim Özcanlı, dostlarının iftara yoğun katılım sağlaması dolayısıyla çok duygulandığını belirterek, gözyaşlarına hakim olamadı.
İşadamı Kerim Özcanlı, geleneksel hale getirerek her yıl düzenlediği iftar yemeğinde dostları ile bir araya gelmenin kendisine tarifi imkansız bir mutluluk yaşattığını ifade ederek, “Oğlum Mehmet Özcanlı ile birlikte düzenlediğimiz bu iftar geleneğini ömrüm yettiğince devam ettireceğim. Bugün bana bu mutluluğu ve onuru yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum ve hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız” dedi.
İftara katılan davetliler, kendilerini her yıl iftar sofrasında buluşturan Kerim Özcanlı’ya teşekkür ederek, bol bol sohbet ettiler.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …