13 Nisan Cumartesi , 2024

Milletvekili Karakelle’den TÜGVA’ya Ziyaret

AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilciliği’ni ziyaret ederek vakıf çalışmaları hakkında TÜGVA İl Temsilcisi Emre Özkan’dan bilgiler aldılar.
Türkiye gençliğinin ileriye daha umutla bakabilmesi ve geleceği emin ellerde olabilmesi için gece gündüz çalıştıkları belirten İl Temsilcisi Emre Özkan, ortaokul, lise ve üniversite de teşkilatlandıklarını ve eğitimlerini bu doğrultuda verdiklerini belirtti.
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise TÜGVA İl Başkanı Emre Özkan ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyerek; “Burada güzel bir ortamda gençlerin buluşması ve geleceğe yönelik çalışmalar yapması bizleri memnun ve mutlu ediyor.
İnşallah çalışmalarınızda başarılı olursunuz. Bizler elimizden gelen desteği siz gençlere vermeye hazırız” dedi.
AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ise gençlerin Türkiye için büyük önem arz ettiğini belirterek; “Öncelikle Erzincan’ımızda bu güzel ortamı sağlayan Emre Özkan ve yönetimine teşekkür ederim. Gençlerin bu günlerde daha fazla ön planda olması gerekir ve sizler bunu yapabilecek kabiliyettesiniz. Bizler sizlere güveniyoruz ve her konuda sizlere desteğimizi esirgemeyeceğimizden şüpheniz olmasın” dedi.
Daha sonra AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erziincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy vakıftaki gençlerle bir süre sohbet ettiler.
Haber Enes Sevilir

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …