23 Haziran Pazar , 2024

Vali Arslantaş, Erzincan Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığında yapılan değişikliğin ardından Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Cemiyet Başkanı olarak görev alan Barış Yalçınkaya ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden cemiyet başkanı Barış Yalçınkaya, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyarette yaptığı konuşmada gazetecilerin ülkemiz ve ilimizin aleyhine olabilecek sıkıntılar üzerinde hassasiyetle durarak göstermiş oldukları sorumlu gazetecilik anlayışlarından ötürü kendilerini tebrik etti. Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Gazeteciler Cemiyetinin bu birlik, beraberlik hizmetinin başarılı bir şekilde devam etmesi dileklerinde bulunarak; “Kamuoyunu bilgilendirme konusunda hassasiyet içerisindeyiz. Sizlerde bu konuda üzerinize düşen sorumluluğu gösteriyorsunuz. Ülkemiz ve ilimizin aleyhine olabilecek sıkıntılar üzerinde hassasiyetle duruyorsunuz” dedi.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, bir araya geldiği gazetecilerle bir süre sohbet ederek, ilimizde yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdiler. Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya, cemiyet adına Sayın Valimizin, ziyaretlerinden ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür etti.

Diğer Haber

Vatandaş kendi sebzesini yetiştirmeye devam ediyor

Erzincan’da vatandaşlar kurulan pazarlarda  bağ ve bahçeleri için fide almaya devam ediyor. Yaz aylarında bağ …