22 Şubat Perşembe , 2024

Vali Arslantaş, İliç‘de Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Erzincan Valisi Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, Erzincan Valiliği tarafından İliç ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldılar.
İliç ilçesi sakinleri ile aynı iftar sofrasında bir araya gelen Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, İliç Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, il ve ilçe protokol mensupları yapılan duaların ardından Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır’ın ezanı okuması ile iftarlarını açtılar. Ramazan ayının tüm Türkiye olduğu gibi İliç ilçesinde de paylaşma ve dayanışma duygusu içerisinde geçirildiğini belirten İliç Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti.
İftar sofrasını İliç ilçesi sakinleri ile paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzincan Valisi Sayın Ali Arslantaş, İliç ilçesi sakinlerinin Ramazan ayının sonuna yakışan dostluk ve samimiyetlik temellerini atacakları bir bayram geçirmelerini diledi.
İftar programının ardından İliç İlçesinde ki bir eve ise sürpriz sürpriz ziyaret gerçekleştiren Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş ve beraberindeki İliç Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar, il ve ilçe protokol mensupları kızı Ruhan Zobi ile birlikte yaşayan Fatma ninenin kapısını çalarak, misafirleri oldular.
Gerçekleştirilen ziyarette Fatma ninenin duasını alan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Fatma nine ve kızı Ruhan Zobi’nin istek ve sorunlarını dinleyerek, misafirperverliklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerini iletti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş ve beraberindeki protokol mensuplarına çeşitli ikramlarda bulunan Fatma nine ve kızı Ruhan Zobi ise ziyaretleri için teşekkürlerini ilettiler.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …