22 Şubat Perşembe , 2024

30 Derece Sıcaklıkta Gönülleri Buluşturuyorlar

Haber: Eren Varlı

Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Genel Meclis Üyesi Sakin Sönmez, Erzincan İl Özel İdaresi çalışanlarını çalışma bölgelerinde ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin olarak konuşan MHP Erzincan İl Genel Meclis Üyesi Sönmez; “ Erzincan İl Özel İdaremiz çalışanlarını çalışma bölgelerinde ziyarette bulunarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında sohbet ettik. 30 derecede sıcaklıkta yapılan bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Yollar insanları birbirine bağlayan vücuttaki damarlar gibidir. Nasıl ki bir damar o bölgede görev yapamazsa, o bölgede hayat durur ve his kaybı olur. Yollarımızda öyledir. İletişimizi sağlayan yegâne bağlantılarımız yollarımızdır. Erzincan İl Özel İdaremizin yapmış oldukları bu çalışmalar yapan fedakârca çalışan bu kardeşlerimizin yanlarında olmaya devam ederek onları ziyaret etmeye devam edeceğim. Bu ahval gayretli çalışmalarından dolayı Erzincan İl Özel İdaremiz tüm çalışanlarına teşekkürlerini sunarım” dedi.

Çalışan işçiler ise Sönmez’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek destekleri için memnuniyetlerini dile getirdiler.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …