4. Kısa Film Festivali Sona Erdi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Medeniyet Sanat ve Turizm Derneğinin, katkılarıyla bu yıl dördüncüsü düzenlen   “Erzincan 4. Uluslararası Kısa Film Festivali” gala gecesiyle sona erdi.

Erzincan’da gerçekleşen  “Erzincan 4. Uluslararası Kısa Film Festivali” kapsamında 5 gün boyunca sanatseverlere gösteri, tiyatro, söyleşi, konser gibi çeşitli etkinlik ve faaliyetler gerçekleşti.   Üniversitenin de ev sahipliği yaptığı festival, Üniversite Yalnızbağ Yerleşkesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kapanış töreni ile son buldu.

Gerçekleşen  kapanış programına Erzincan Vali Yardımcıları, Ömer Özbay, Mehmet Deniz Arabacı Üniversite  Rektör V. Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel,   Erzincan Medeniyet Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Ferruh Erkan, kurum müdürleri, akademisyenler, davetliler ve çok sayıda öğrenci ile vatandaş katıldı.

Program kapsamında yapılan protokol konuşmalarının ardından Erzincan 4. Kısa  Film Festivali kapsamında sinema ve tiyatro sanatçılarından oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda dereceye giren filmler açıklanarak ödülleri takdim edildi. Festival kapanış töreni, Yeni Türkü’nün konseri ile sona erdi.

Diğer Haber

Üzüm Bağlarında Kontroller Devam Ediyor

Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü teknik ekipleri …