22 Şubat Perşembe , 2024

“Ahmet Haluk Dursun 2. Liseler Arası Tarih Bilgi Yarışması”

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü  AR-GE Birimi tarafından  gerçekleştirilen 2023 Yılı Ahmet Haluk Dursun 2. Liseler Arası Tarih Bilgi Yarışması çağrıya çıktı.

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimince öğrencilerde  millî bir tarih, kültür ve medeniyet bilinci oluşturmak amacıyla “ODAK 21. Yüzyıl / Erzincan Akademi” projesi kapsamında, 2023 Mayıs ayı içerisinde ortaöğretim kurumlarına yönelik “Ahmet Haluk Dursun 2. Liseler Arası Tarih Bilgi Yarışması” düzenlenecek.

Bu doğrultuda “Ahmet Haluk Dursun 2. Liseler Arası Tarih Bilgi Yarışması’na ilişkin şartname ve yarışmacı katılım bilgi formları Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ortaöğretim kurumlarına gönderildi. Yarışmaya katılmak isteyen okulların 24 Nisan 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar yarışmacı katılım bilgi formunun doldurulmasının sağlanarak İl Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE Birimine Dys ortamından gönderilmesi gerekiyor.

 

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …