21 Şubat Çarşamba , 2024

AK Parti Erzincan’da 4 İlçe de Kongrelerini Tamamladı

AK Parti Erzincan Tercan, Üzümlü, İliç ve Refahiye 7. olağan ilçe kongreleri hafta sonu koronavirüs tedbirleri altında heyecan ve coşkuyla yapıldı.

Kongrelere Koordinatör Milletvekili Fevzi Şanverdi, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kayser, Kadın Kolları Başkanı Rahşan Külünk, İlçe Belediye Başkanları, Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri,  teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

  1. Olağan ilçe Kongrelerinde AK Parti Tercan İlçe Başkanı olarak Levent Seven, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı olarak Ömer Faruk Aydın, AK Parti Refahiye İlçe Başkanı olarak İlhan Mızak ve AK Parti İliç İlçe Başkanı olarak Mehmet Taş göreve geldi.

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci kongrelerle ilgili olarak açıklamasında; ” Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz kongrelerimiz devam ediyor. Tabiki kongrelerimizi büyük bir heyecan ve demokrasi şöleni içerisinde yapıyoruz. Ancak koronavirüs tedbirlerini de elden bırakmıyoruz. Ben bu vesileyle 7. Olağan ilçe Kongrelerinde göreve gelen AK Parti Tercan İlçe Başkanı Levent Seven, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı Ömer Faruk Aydın, AK Parti Refahiye İlçe Başkanı İlhan Mızak ve AK Parti İliç İlçe Başkanı Mehmet Taş ve ekiplerine başarılar diliyorum. Daha söyleyecek çok sözümüz yapacak çok işimiz var. Allah yar ve yardımcımız olsun. İlk gün ki aşkla inandığımız yolda durmak yok yola devam diyoruz” ifadelerini kullandı.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …