13 Nisan Cumartesi , 2024

Akademik Birim Ziyaretleri, Kemah ve Refahiye İlçelerindeki Birimlerin Ziyaretleriyle Tamamlandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kalite süreçlerinde iç paydaşların katılımını sağlamak ve görüşlerini almak amacıyla, Kalite Koordinatörlüğü tarafından yürütülen akademik birim ziyaretleri Kemah Meslek Yüksekokulu, Refahiye Meslek Yüksekokulu ve Refahiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna gerçekleştirilen ziyaretlerle tamamlandı.

Ziyaretlere Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Kemah Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ethem Osma, Refahiye ilçesindeki akademik birimlerin müdürü olan Prof. Dr. Orhan Taşkesen, birimlerin öğretim elemanları ve Kalite Koordinatörlüğü üyeleri katıldı.

Kemah Meslek Yüksekokulunda başlayan ziyarette Kalite Koordinatörlüğü Üyesi Öğr. Gör. Nilgün Nursu Tekay tarafından yapılan sunumun ardından görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerin devamında Refahiye ilçesindeki akademik birimler için Kalite Koordinatörlüğü Üyesi Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız tarafından kalite kapsamında bir sunum gerçekleştirildi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kalite Yönetim Sistemi ve genel memnuniyet anketi sonuçlarının değerlendirildiği ziyaretlerde, görüş ve önerilerin alınması ve tartışılmasının ardından Rektör Prof. Dr. Akın Levent yaptığı açıklamada, tüm akademik ve idari birimlerde kalite konusundaki farkındalığın artırılması için tüm birimlerde yapılan ve bugün akademik birim bazında tamamlanan bilgilendirme toplantılarının önemine vurgu yaptı. Memnuniyet anketleri ile Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi geneli ve tüm birimleri kapsamında bir fotoğrafın çekildiğini belirten Rektör Prof. Dr. Akın Levent, gerekli iyileştirme çalışmalarının yapılacağı belirterek, özverili çalışmalarından dolayı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci ve ekibini tebrik etti.

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …