16 Haziran Pazar , 2024

Anadolu Üniversiteleri Birliği’nin Dönem Toplantısı Yapıldı

Anadolu Üniversiteleri Birliği’nin dönem toplantısı, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıya Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent de katıldı.

Anadolu Üniversiteleri Birliği’nin dönem toplantısı açılışı, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Evran Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda yapıldı. Toplantıya Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Anadolu Üniversiteler Birliği Dönem Başkanı ve Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kuş, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük  ve Anadolu Üniversiteleri Birliği üye rektörleri katıldı.

Anadolu Üniversiteler Birliği toplantısı açılış konuşmalarının ardından, toplantı kapsamında YÖK Başkanı ve birlik rektörleri ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tarafından Eğitimde Kalite Güvencesi Sistemi AYDEP’in Sunumu gerçekleştirilerek değerlendirme toplantısı yapıldı. Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi’nde devam eden toplantılarda “Bütünleşik Kalite Yönetim Sistemi” sunumu ve “Eğitimde Kalite Güvence Sistemi” sunumu gerçekleşti.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …