15 Temmuz Pazartesi , 2024

“Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz”

AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, Anneler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladılar. Şireci ve Bulut mesajlarında: “Karşılıksız sevgileri, şefkat, hoşgörü ve fedakârlıklarıyla bugünlere gelmemizin en büyük emek sahipleri hiç şüphesiz ki annelerimizdir. Anne; sadece insanı dünyaya getiren değil, aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Sevgilerin en derini ile evladına hayatın ilk kazanımlarını vererek bir bireyin, dolayısıyla sağlıklı bir toplumun oluşmasına katkı sağlayan annelerimize ne kadar müteşekkir olsak azdır. Bunun içindir ki anne sevgisi en büyük ve en kıymetli sevgilerden biridir.
Sevgili Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözü şefkat ve merhamet timsali olan annelerimizin ne kadar mübarek varlıklar olduğunun en güzel ifadesidir.
En değerli varlığımız olan annelerimize layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek de evlat olarak bizlerin en büyük vazifesidir. Annelerimizi, yılın sadece bir gününde değil her gününde hatırlamalı, hoş tutmalı, sevgi ve saygımızı her daim göstermeliyiz. Annelerimize emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, onların gurur duyacakları evlatlar olmak onlara verebileceğimiz en büyük armağandır.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta ülkemizin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti şehit annelerimiz olmak üzere, bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan başımızın tacı annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz” ifadelerini kullandılar.

Diğer Haber

Erzincan’da aranan 9 kişi yakalandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda, …