Ara tatil kampı devam ediyor

Erzincan’da “Son Trene Sen de Bin” adlı proje ile gerçekleştirilen Matematik seferberliği kapsamında 405 öğrencinin katılımıyla ara tatil kampı gerçekleştiriliyor.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Lisesinin uyguladığı ara tatil kampını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Erzincan Lisesi’nde TYT konularının tekrarını içeren programla 125  12. Sınıf öğrencisinin; “Son Trene Sen de Bin” adlı proje ile 140 11. Sınıf öğrencisinin ve Milli Eğitim Bakanlığının bünyesinde gerçekleştirilen Matematik seferberliği kapsamında 140  9 ve 10. Sınıf öğrencisinin; toplamda 405 öğrencinin katılımıyla ara tatil kampı gerçekleştiriliyor.

Kampa yoğun bir ilginin olduğu görülürken idare ve öğretmenler öğrencilerinin başında programı icra ediyorlar. Bununla birlikte kamp programında eş zamanlı 2’şer saatlik etüt programı da düzenleniyor. Milli Eğitim Bakanlığı yayınlarından okul imkânlarıyla bastırılan mini soru bankaları da öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

Kamp programını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, öğrenci ve öğretmenlerle görüşerek memnuniyetini dile getirip, idare, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Diğer Haber

Üzüm Bağlarında Kontroller Devam Ediyor

Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü teknik ekipleri …