Başkan Adayı Demirbaş, Meslektaşlarıyla Bir Araya Geldi

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Başkan Adayı Zeki Demirbaş, düzenlediği toplantıda projelerini anlattı. Kongre öncesi genel kurulda bazı maddelerin değişmesini isteyen Demirbaş, üyelerden destek isteyerek seçimlerin şimdiden  herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nde seçime haftalar kala adaylar çalışmalarına başladı. Yapılacak kongre öncesinde başkan adayı Zeki Demirbaş, cemiyet üyeleriyle bir araya geldi. Özel bir restoranda düzenlenen programa gazete sahipleri ve kentte görev yapan muhabirler  katıldı.

Düzenlenen toplantıda başkan adayı Demirbaş, başkanlığa seçilmesi halinde yapacağı çalışmaları anlatarak üyelerden destek istedi.

Önceki dönemlerde Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nde   başkanlık görevini yürüten ve emeği olan herkese teşekkür eden Demirbaş, ‘basının sorunlarını biliyoruz. Görev yapacağımız süre içerisinde de bu sorunları çözmek için gerekli çalışmaları yapacağım. Erzincan’da gazetecilerin farkındalığını hissettirmemiz gerekiyor’ dedi.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …