18 Mayıs Cumartesi , 2024

Başkan Aksun, Antalya’da Devlet Bahçeli’ye Hizmet ve Yatırımları Anlattı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen “Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’na” katıldı. Başkan Aksun toplantının ilk gününde Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye Erzincan’daki hizmet ve yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Belediye Başkanları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı” Antalya’nın Bellek ilçesinde gerçekleştiriliyor. Toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun; Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş ve Mercan Belediye Başkanı Bayram Bilici ile birlikte katıldı.

25-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek toplantının ilk gününde Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Erzincan Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmaları ve planlanan projeleri içeren bir kitapçık sundu. Başkan Aksun, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a da Erzincan’daki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantı hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Aksun; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye belediyemizin 3 yıllık faaliyet raporu ve planlanan projelerimizin yer aldığı dosyamızı arz ettim. Planlama ve çalışmalarımızda emeği geçen mesai arkadaşlarıma takdirlerinden dolayı Sayın Genel Başkanıma şükranlarımı arz ediyorum. Genel Başkanımızın tüm hemşerilerimize, Can Erzincan’ımıza selam ve muhabbetlerini iletiyorum.” dedi.

Diğer Haber

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) 2024 Nisan ayı konut …