23 Haziran Pazar , 2024

Başkan Aksun, Basın Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Erzincan Belediyesi Başkanı Bekir Aksun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Erzincan’da görev yapan basın çalışanlarıyla yemek de bir araya geldi.

 

Erzincan Belediyesi Aş Evinde düzenlenen programda Başkan Bekir Aksun, basın çalışanlarının gününü kutlayarak, yaptıkları çalışmalardan dolayı basın çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Aksun, slayt gösterisi eşliğinde Erzincan’da yapılacak çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulunarak gazetecilerin sorularını cevapladı.Konuşmasında Aksun şunları kaydetti: ‘ Erzincan denkleminde gazetecilik yapan arkadaşlarımızın tamamı için vereceğimiz söz şudur. Hakikaten işin ruhuna uygun ve şahsiyetli bir şekilde bu işi yapmaktalar. Başladığımız bugünden bugüne 3 yıl geçti. Eksik ve aksaklıkları dillendirdiğimiz konular oldu. Ama şuana kadar şahsileştiren hiç kimse olmadı. Bu manada bütün çalışan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Erzincan Belediyesi ve siz değerli çalışan gazeteciler olarak el birliğiyle şehrimizi daha güzel yerlere taşımak için bu birlikteliğimizin devamından yanayız. Hepinize şükranlarımı sunuyorum’ dedi.

Diğer Haber

Vatandaş kendi sebzesini yetiştirmeye devam ediyor

Erzincan’da vatandaşlar kurulan pazarlarda  bağ ve bahçeleri için fide almaya devam ediyor. Yaz aylarında bağ …