13 Ağustos Cumartesi , 2022

Başkan Aksun, geleceğin öğretmenleriyle buluştu

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Birliktelik Kulübü’nün düzenlediği söyleşi programına katıldı ve öğrenciler ile sohbet etti.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Birliktelik Kulubü’nün düzenlediği söyleşi programının konuğu Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun oldu. Söyleşi programına Başkan Aksun’un yanı sıra Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan, üniversite hocaları ve öğrenciler katıldı.

Geleceğin öğretmen adayları ve meslektaşları ile buluşan Başkan Aksun, üniversite eğitimi için Erzincan’a gelen öğrencilere büyük değer verdiklerini ve her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Meslek hayatında edindiği tecrübeleri ve yaşadığı zorlukları öğretmen adaylarına aktaran Başkan Aksun, gelecek planlaması yaparken dikkat etmeleri gereken noktalarda önemli tavsiyelerde bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen söyleşi programı Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan’ın Başkan Aksun’a teşekkür plaketi vermesinin ardından sona erdi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …