9 Ağustos Salı , 2022

Başkan Aksun İl Emniyetini ziyaret etti

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve emniyet mensuplarını ziyaret etti.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası nedeniyle Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’a çiçek vererek bu özel günlerini kutlayan Başkan Aksun, il emniyet binasında görevli emniyet mensuplarını da ziyaret ederek Polis Haftalarını kutladı. Gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Aksun; “Tüm polis teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Vatandaşın can ve mal emniyetini sağlayan polis teşkilatımız Erzincan’da da asayiş, huzur ve güvenliğin sağlanması adına gece gündüz demeden yoğun bir çalışma içerisindeler. Bizlerde bu özel günlerinde onları ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu belirterek yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ettik. Bir kez daha polis teşkilatımızın kuruluşunun 177. yılını kutluyor, Emniyet Müdürümüz şahsında tüm polislerimize sağlık, huzur, mutluluk ve görevlerinde başarılar diliyorum. Görevi başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifa diliyorum.” dedi.

 

Diğer Haber

Belediye personelinden kan bağışına destek

Erzincan Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından yürütülen kan bağışına destek verdi. Erzincan Beleyesi personeli, …