Başkan Aksun Mahalle toplantılarına devam ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları devam ediyor.

Toplantıların 13’üncüsü 06 Aralık 2022 Salı günü Saat. 19:00 da Mimar Sinan Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu toplantı salonunda yapılacak.

Toplantılarda Belediye tarafından Mahallerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler verilerek Mahalle halkının istek ve önerileri dinleniyor.Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz mahalle toplantıları yoğun ilgi görüyor bu ilgiden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  Programlarında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Mahallelerimizin kıymetli sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vererek vatandaşlarımızın istek ve önerini dinliyoruz.

Bu hafta Mimar Sinan Mahallesi sakinlerinin katılımları ile yapacağımız toplantıya tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haber

Üzüm Bağlarında Kontroller Devam Ediyor

Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü teknik ekipleri …