Başkan Aksun Öğrencilerle Futbol Oynadı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir  Aksun, Yaz Okulları’na katılan öğrencileri ziyaret ederek futbol oynadı.

Erzincan Belediyesinin çocukların fiziksel, bilişsel gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla başlattığı Yaz Spor Okulları’nda eğitimler devam ediyor. Belediye Başkanı Bekir Aksun kursları ziyaret ederek çocuklarla futbol oynadı.

Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde farklı branşlarda verilen kurslarla yüzlerce çocuğa kapılarını açan Erzincan Belediyesi Okulları ile tatil döneminde çocuklara sporla iç içe bir tatil yaşatıyor.

Erzincan Belediyesi spor tesislerinde gerçekleşen yaz spor okullarında 7 ile 14 yaş arası çocuklara yönelik futbol branşında yaşlarına uygun şekilde eğitim veriliyor. Eylül ayına kadar devam edecek olan Yaz Okulları, öğrencilerin sporla tanışmaları, sağlıklı fiziksel gelişimlerine katkı sunması amacıyla uzun yıllardan bu yana eğitimlerine devam ediyor.

Kursa giden çocukları ziyaret ederek onlarla birlikte keyifli bir vakit geçiren Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında şunları ifade etti; “Belediyemizce düzenlenen Yaz Okulları kapsamında verilen futbol kursundayız. Çocuklarımız bu kurslarda eğitim almaktadırlar. Kurslara katılan çocuklarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah başarılı bir kurs dönemini geçirmiş olacaklar. Kursların sonunda öğrencilerimize de hediyemiz olacak. Şimdiden kendilerini tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Diğer Haber

Erzincan 7 proje ile katılacak

Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Erzincan  7 proje ile Erzurum Bölge Yarışmasına katılım hakkı …