21 Şubat Çarşamba , 2024

Başkan Aksun’dan Alacaya Teşekkür Belgesi Verildi

 Erzincan  genelinde yapı stoku envanter çalışmalarında kullanılmak üzere Erzincan Belediyesine  donatı tarama cihazını hibe eden Hasan Alaca’ya, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun teşekkür belgesi verdi.

 Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İş İnsanı  Hasan Alaca’yı belediyede misafir etti. Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan  genelinde yapı stoku envanter çalışmalarında kullanılmak üzere Belediyeye donatı tarama cihazını hibe eden Hasan Alaca’ya göstermiş olduğu çaba ve hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Erzincan Belediye  Başkanı Bekir Aksun, Alaca’ya takdim ettiği teşekkür belgesinde şunları ifade etti; “Ülkemiz genelinde aktif fay hatlarının bulunması, İlimizin de Kuzey Anadolu fay hattı üzerinde 1.derece deprem bölgesinde olması ayrıca; 1939 ve 1992 yıllarında ilimizde yıkıcı depremlerin meydana gelmesi ve son olarak da 06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli olup, 10 ilimizi de etkileyen depremlerin meydana gelmesi halkımızı oldukça tedirgin etmiştir.

Bu nedenle şehrimizde bulunan tüm binalara ait yapı stoku envanterinin çıkarılması kurumumuz açısından büyük bir önem arz etmektedir.

İlimiz genelinde yapı stoku envanter çalışmalarında kullanılmak üzere donatı tarama cihazının, Alevi Kültür Merkezi & Cemevi Derneği Tarafından Belediyemize hibe edilmesinde göstermiş olduğunuz çaba ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Diğer Haber

Yüksel Çakır Adaylığını Açıkladı

Erzincan’da 2009-2014 yılları arasında Erzincan Belediye Başkanlığı yapan Yüksel Çakır,Erzincan’dan bağımsız belediye başkanı adaylığı için …