12 Ağustos Cuma , 2022

Bedir Limon Yeniden Başkanlığa Seçildi

Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 2022 yılı olağan genel kurulunda yapılan seçimlerde tek aday olan mevcut başkan Bedir Limon yeniden başkanlığa seçildi.

Erzincan ESOB 2022 yılı olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Tunceli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve Konfederasyon temsilcisi Hıdır Belice’nin yaptığı genel kurula, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı. Yönetim ve denetim kurulunun ibrasının ardından seçime geçildi. Seçimlerde Bedir Limon yeniden 3.  dönem Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına seçilmiş oldu.

Genel kurula hitaben bir konuşma yapan Bedir Limon, genel kurulumuza il ve ilçelerde üyelerimizin katılımıyla yapıldı. Bu dönem yine adaysız bir şekilde bizi desteklediler. Bizlere gelip burada destek olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum Görevimizi yerine getirdiğimiz için arkadaşlarımıza da teşekkür ederek bu seçiminde esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum ‘ şeklinde konuştu.

 

Başkan Bedir Limon’un listesinde şu isimler yer aldı; Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri: Namık Polater, Oral Sarıoğlu, Muhammet İhsan Yeşilbaş, Erkan Telçeken, Denetim kurulu asıl üyeler: Erdoğan Geyik, Mehmet Albayrak, Burak Kılıç, Disiplin kurulu asıl üyeler: Coşkun Yılmaz, Süleyman Cem Çağlık, Hasan Çorlu

Diğer Haber

“Genel Asayiş Uygulaması”Gerçekleştirildi

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce genel asayiş uygulaması yapıldı. Genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması …