21 Şubat Çarşamba , 2024

Beytahtı Mesire alanında çalışmalar sürüyor

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 2021 Yılı Sektörel Rekabet Gücünün Geliştirilmesi Altyapı Destek Programı-2 kapsamında desteklenen “Beytahtı’nda Macera Başlıyor” ile “Beysu Konakları” isimli projeler kapsamında Beytahtı Mesire alanında çalışmalar sürüyor.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Beytahtı’nda devam eden çalışmaları inceledi.Vali Mehmet Makas, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) 2021 Yılı Sektörel Rekabet Gücünün Geliştirilmesi Altyapı Destek Programı-2 kapsamında desteklenen “Beytahtı’nda Macera Başlıyor” ile “Beysu Konakları” isimli projeler kapsamında Beytahtı Mesire alanında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Teoman Yerlikaya ve teknik personellerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Makas, “Tamamlandığında vatandaşlarımızın çok güzel vakit geçireceği bir yer olacak. Yürüyüş yolu, bisiklet yolu, akülü araç yolu, piknik üniteleri ve macera parkuru yer alacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …