13 Ağustos Cumartesi , 2022

“Bilim MEB Türkiye” Atölye Eğitimi Gerçekleştirildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimince koordinasyonunda ve T3 Vakfı tarafından planlanan “Bilim MEB Türkiye” konulu Atölye Eğitimi gerçekleştirildi.

T3 Vakfı eğitim uzmanlarınca Erzincan’daki 4 ortaokul ve 2 ilkokuldan toplamda 120 öğrenciye çevrimiçi ortamda atölye eğitimi verildi. 28.06.2021 pazartesi günü Mehmetçik Ortaokulu ve Erzincan Ortaokulundan 40 öğrenciye saat 14.00’te Kriptoloji Atölyesinde; Hayrettin Paşa İlkokulu ve Bahçelievler İlkokulundan 40 öğrenciye saat 15.00’de Kelebeğin Döngüsü Atölyesinde; İMKB Müşir Zeki Paşa ve Fatih Çaybaşı Ortaokulundan 40 öğrenciye de saat 16.00’da Op Art Atölyesinde çevrimiçi ortamda atölye eğitimi verildi.

Toplamda 3 farklı atölyede 120 öğrenciyle 2 saat süren uygulamalı atölye eğitimleri www.deneyaponline.org adresi üzerinden çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi. Uygulama kapsamında öğrencilerin daha önceden edindikleri atölye eğitimi malzemeleri ile çalışmalar yapıldı, ürün odaklı bir etkinlik ile atölye çalışması sona erdi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …