16 Haziran Pazar , 2024

“Bir Kedi Miyav Dedi” Adlı Eserini Hediye Etti

Mamahatun Anaokulu Müdürü İlkay Çelik Türkçe ve İngilizce yazdığı “Bir Kedi Miyav Dedi” adlı eserini İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’e hediye etti.

Kitap hakkında bilgi veren İlkay Çelik, “Bir Kedi Miyav Dedi” Türkçe ve İngilizce yazdığım Us yayınlarından çıkan ilk hikâye kitabımı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün’e takdim ettim. Okulöncesi ve ilkokul 1,2 ve 3.sınıf öğrencilerimize hitap eden hikayem de çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı yanında hayvan sevgisini,  yardımlaşmayı ve insani değerleri öğretmeyi hedeflerken, İngilizce çevrisine de yer vererek çocuklarımızın İngilizce ders kitapları üzerinden öğrenilen dil bilgisi konuları ve kelimelerle hikâye kitabında tekrar karşılaştırıp öğrenme sürecini hızlandırmaya katkı sunmak istediğimi ve hikayemizin resimlerini Merve Cihanbaş Öğretmenimizin yaptığını belirttim” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Kitabı keyifle okuyacağını belirterek, yazdığı bu kitabın ilk ve son olmaması temennisinde bulundu. Gün, Öğretmen Çelik’e yazarlık yolunda başarı dileklerinde bulundu.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …