Çalışmalar Hakkında Vatandaş Bilgilendiriliyor

Belediye Başkanı Bekir Aksun, Mahalle toplantılarına devam ediyor.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun tarafından başlatılan “Mahalleli Soruyor, Başkan Cevaplıyor” programı kapsamında Belediye tarafından Mahallerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.

Toplantılar vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Aksun ile bire bir görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  Programları kapsamında 1’ncisini Ergenekon Mahallesinde yaptığımız toplantılarımızın 2’ncisini 27 Eylül 2022 Salı günü Saat: 19:00’da Yavuz Selim Mahallesinde bulunan Mustafa Doğan Anadolu Lisesinde yapacağız.Yavuz Selim Mahallesinin kıymetli sakinleri ile bir araya gelerek Erzincan Belediyesi olarak yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz.Bu toplantılarımızın devamını Diğer Mahallelerimizde de gerçekleştirerek Vatandaşlarımızı dinleyip isteklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.Yavuz Selim Mahallesinde yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haber

Erzincan ve Çevrelerinde Beklenen Kuvvetli Yağışlara Dikkat !

Erzincan ve çevresinde kuvvetli yağışlar olabileceği  uyarısında bulunuldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürlüğünden …