13 Ağustos Cumartesi , 2022

Çeşitli suçlardan aranan 321 kişi yakalandı

Erzincan’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, mayıs ayındaki huzur güven uygulamaları kapsamında aranan 321 şahsı göz altına aldı.

Valilikten yapılan açıklamada;İl Jandarma Komutanlığı  tarafından 01 -31 Mayıs tarihlerinde aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar ve icra edilen önleyici faaliyetler ile Huzur-Güven uygulamaları sonucunda; 4’ü tasarlayarak adam öldürme, kasten yaralama ve silahlı tehdit suçlarından 10 yıl ve üzeri kesinleşmiş cezası bulunan şahıs olmak üzere toplam 321 aranan şahıs yakalandı.Yakalanan şahısların 6’sı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Ayrıca ekipler, alkollü araç kullanan ve agresif sürücü davranışları sergileyen araç sürücülerine yönelik icra edilen denetimler sonucunda  12’si alkollü araç kullanan,  5’i de agresif sürücü davranışları sergileyen sürücü olmak üzere toplam 17 sürücüye trafik idari para cezası uygularken, 50 araç ve 25 sürüyü de trafikten men etti.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …