CHP Erzincan İl Başkanı Doğan’dan Ramazan Bayramı Tebriği

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.  Başkan Doğan mesajında: “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı, bütün coşkusuyla yaşamanın ve bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.  Ramazan Bayramında, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmamalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz.   Bayram süresince, ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de kısıtlamalara uyarak bir bayram geçireceğiz. Kısıtlamanın olmadığı bayramlara kavuşmak için hep birlikte tedbirlere uymalıyız. Koronavirüs sürecinin bitmesi tedbirlere uymamıza bağlıdır. Bu nedenle bayramlaşmayı telefonlarda yapalım. Daha kötü sonuçlardan kaçınmak için bunlara mecburuz.

Bu duygular içerisinde, Erzincanlı hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa başta sağlık, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum” dedi.

Diğer Haber

Erzincan 7 proje ile katılacak

Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Erzincan  7 proje ile Erzurum Bölge Yarışmasına katılım hakkı …