CHP’den Esnafa Moral Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Teşkilatı, esnaflara yönelik ziyaret çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan ve ekibi, esnafları ziyaret ediyor; sıkıntılarını dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyorlar.

Korona virüs salgınının Türkiye’ye giriş yapmasıyla beraber alınan önlemlere rağmen birçok işyeri kapatıldı. İşyeri sahipleri ve çalışanların zor durumda olduğunu, hiçbir gelir kaynaklarının bulunmadığını söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan, “Esnaf ve çalışanlar kredi borcuyla, ekmek kavgasıyla hayatta kalmaya çalışıyorlar” dedi.

Başkan Doğan, Salgın döneminde buhrana dönüşen ekonomik krizin yansımalarını en çok hissedenlerden olan Erzincan esnafı, devlet tarafından gerekli maddi desteği alamadıklarını ifade etti. PANDEMİ sürecinde esnafın çok zor duruma düştüğünü söyleyen Doğan, Birçok esnafımız kepenk kapattı. SSK, BAĞ-KUR prim borçlarını ödeyemez oldular, Tek dertleri evlerine ekmek götürebilmek. Biz CHP Erzincan teşkilatı olarak esnafımıza ve vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyoruz” dedi.

Diğer Haber

Erzincan’da aranan 9 kişi yakalandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda, …