19 Haziran Çarşamba , 2024

Çocuklar bu ziyaretlerden hem eğleniyorlar hem de öğreniyorlar

Erzincan Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi, Ulalar Sancak İlkokulu’nda öğrencilere kitap ve hediye dağıttı.

Kar, kış, yağmur demeden faaliyetlerini sürdüren ve insan odaklı önemli projeler sürdüren Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi, yine farkındalık yaratmaya devam ediyor.  Erzincan Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi, çalışmalarını farklı noktalarda sürdürüyor. Gençler, öğrencilere kitap ve hediyelerini okullardaki öğrencilere ulaştırıyor. Bunun yanında gençler yine gittikleri okullarda öğrenciler ile birlikte akıl ve zeka oyunları eğitimlerine devam ediyor.Erzincan Gençlik Merkezi Ulalar Sancak İlkokulu’nda öğrencilerle kitapların kokusu ve renkleriyle öğrencilerle güzel anlar geçirdiler. Sonrasında ise öğrenciler gençlik liderleri ve gönüllü gençlerle fotoğraf çektirdiler.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …