21 Şubat Çarşamba , 2024

Çocuklar Düzenlenen Etkinlikte Doyasıya Eğlendiler

2022- 2023 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte, Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda kalan çocuklar için Ekşisu mesire alanında piknik ve eğlence programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, il müdür yardımcıları, kuruluş müdürleri ve çocuklar katıldı. Çocukların stresten uzak doğa ile baş başa zaman geçirmeleri, sorumluluk ve çevre bilincinin artırılması için düzenlenen piknik ve eğlence programında çocuklar doyasıya eğlendi. Halat çekme, çuval yarışı, yumurta taşıma gibi oyunların oynandığı piknikte çocukların mutlulukları görülmeye değerdi. Piknik programında çocuklarla bir süre sohbet eden İl Müdürü Serdar Demirci, okulların yaz tatili dolayısıyla sizler için piknik ve eğlence programı düzenledik. Tatil süresince dönem dönem sizler için bazı etkinlikler düzenleyeceğiz, sizlerden tatilinizi iyi değerlendirmenizi ve bol bol kitap okumanızı istiyorum dedi. İl Müdürü Serdar Demirci düzenlen program ve etkinlikler hakkında yaptığı açıklamada; Haftanın İlk gününü çocuklarla geçirmek bizler için memnuniyet vericiydi. Doğanın içinde aile ortamında ve çocuklarla çocuk olarak sadece bir piknik değil unutulmaz bir gün yaşadık. Hem çocuklarla çocuk olduk hem de onların gülen gözlerindeki ışıkla bizler de aydınlandık. Bu güzel programda emeği geçen birimlere ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin güzelliklerini bu şekilde paylaşarak farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …