13 Ağustos Cumartesi , 2022

DAP Mamahatun Kültür Merkezi ve Konferans Salonu Projesi İmza Töreni Gerçekleştirildi

Tercan’ın tarihi yerlerinden birisi olan Mamahatun Kervansarayı içerisine yapılması planlanan 200-250 kişilik DAP Mamahatun Kültür Merkezi ve Konferans Salonu Projesi, Erzurum DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından onaylandı.

Kaymakamlığın Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunulan ve kabul edilen Mamahatun Kültür Merkezi ve Konferans Salonu Projesi imza töreni düzenlendi.Düzenlenen imza törenine katılan Kaymakam Musa Kazım Çelik, ‘‘Mamahatun Kervansarayının içine yapacağı 200 – 250 kişilik konferans salonuyla hem tarihi mekânı daha işlevsel hale getirecek hem de ilçede eksik olan konferans salonuna kavuşacak. Başta Vali Mehmet Makas olmak üzere, Erzincan Ak Parti Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır’ a, DAP Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen’ e ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …