Destekleme ve Yetiştirme Kursları Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Lisesi ve İpekyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek kurslar hakkında okul idarecilerinden ve öğretmenlerden bilgi aldı.

Erzincan Lisesini ziyaretinde öğrencilerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “Bıkmadan, tükenmeden çalışmaya devam edeceğiz, hazırlık kurslarına devam noktasında her hafta sayımız artarak devam etmelidir. Sizlere güvenimiz sonsuzdur. Başarılı olacağınızı biliyorum. Devletimizin verdiği tüm imkânları sonuna kadar kullanıp muvaffak olacaksınız inşallah” dedi. Pandemi kurallarına uyma noktasında da hatırlatmalarda bulunan Gün, daha sonra idareci ve öğretmenlerle kısa bir zümre yaparak öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

İpekyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaretinde öğrencilerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “Pandemi dolayısıyla yaklaşık olarak bir buçuk yıldır okullardan uzaktınız, çok bir şey kaybetmediniz ama bu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını fırsat bilerek devamsızlık yapmadan aradaki farkı kapatabilirsiniz. Önünüzde bir yıl var bu süreyi iyi değerlendirirseniz hedefinize ulaşabilirsiniz” dedi.

Diğer Haber

Şehit Gündüz’ün Ailesi ve Mezarı Ziyaret Edildi

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, 15 Temmuz’da FETÖ/ PDY terör örgütünün darbe teşebbüsü sırasında hayatını kaybeden …